Eesti Tuuleenergeetika konverentsi eesmärgiks on mõtestada lahti Eesti tuleviku tuuleenergia mudelit. Konverents on tasuta ja veebiülekandele on oodatud kõik huvilised! Vaata lisa ja registreeru: eu.eventscloud.com/200237191
Konverentsi esimesel päeval süveneme välismaiste kogemuste ja teadusarenduse eelistesse. Kõnelejad Ühendkuningriigist ja Hollandist arutlevad ja mõtisklevad selle üle, kuidas nendes riikides on arendatud tuuleenergia tootmist. Päeva teises pooles tutvume tuuleenergia tehnoloogiliste arengutega. Esimene päev on valdavalt ingliskeelne
Konverentsi teisel päeval mõtestame Eesti tuuleenergeetika tulevikku – räägime tuuleenergeetika arenguga seotud töövõimalustest, võrguturvalisusest, riigikaitsest ja looduskaitselistest piirangutest; arutame taastuvenergia eesmärke ja teekaarte nende saavutamiseks. Teine päev on eestikeelne.
Konverents on tasuta, veebiülekandele registreerumine on avatud! Kohapeal osaluseks on registreerumine lõppenud. Kohapeal on avatud messiala, kus saab tutvuda Eesti tuuleenergia projektide ja innovaatiliste lahendustega.
Konverentsi juhib Johannes Tralla ja korraldavad Eesti Tuuleenergia Assotsiatsioon, TalTech, Briti Saatkond Eestis ja Hollandi Suursaatkond.

Terje Talv
Eesti Tuuleenergia Assotsiatsiooni tegevjuht
5063583
www.tuuleenergia.ee
terje.talv@tuuleenergia.ee